Kohtumine autoriga toimub 29.02 kell 17-19

Mis on see, mis muudab mõned hetked elus oluliseks ja meeldejäävaks, kui samas nii palju sellest, mida teen või näen, kaob viiv hiljem olematusse? Miks on just need unustatud ja kasutusest välja jäänud esemed nii tugeva mõjuga, et tundub, nagu need oleksid osa minust?
Keset igapäevast tööd ja kiirustamist on hea võtta vahel aega ja mõelda kõigest sellest, mis on kestnud üle ja läbi erinevate aegade. Olulised kohtumised, mällu sööbinud hetked, silme ette kerkivad eredad valguslaigud – kõik see, mis tuleb ikka ja jälle meelde. Näitusele valitud tööd on väljavõtted autori visuaalsest päevikust, avades läbi värvi ja materjali elu muutlikku palet. Juhuslikuna näiv detail, ootamatu kujund, heledast tumedasse muutuv koloriit, struktuur ja peegeldus – kõik muutub ja teiseneb. Ometi räägib iga töö ühte lugu, millel pole hetkel ei algust ega lõppu. Kõige selle taustal on miski, mis jääb alati muutumatuks. Jõgi voolab ikka edasi.
Foto: Aet Ollisaar


Näitus Hopneri majas toob vaataja ette valiku Aet Ollisaare viimaste aastate loomingust, väljapanekus on nii gobelääne kui materjalide ja objektide mõjul sündinud emotsionaalseid improvisatsioone. Näituse tutvustus ja kohtumine autoriga toimub 29. veebruaril kell 17-19, üritusel musitseerib kandlel Tuule Kann.

Näituse kujundaja on Madis Liplap.


  Foto: Aet Ollisaar


Näitus on publikule avatud sündmuste ajal või eelneval kokkuleppel Hopneri majaga (info@hopnerimaja.eu).

Raekoja plats 18, Tallinn

 

 

Lisainfo Aet Ollisaar

aollisaar@gmail.com

www.aetollisaar.com